Trener personalny, instruktor. Od zawsze związany ze sportem. Chętnie spełnia się zarówno w sportach zimowych, jak i wszelakiej formie aktywności fizycznej. Pasjonat biegania. Uczestnik wielu biegów nie tylko w Polsce. Trener amatorskiej grupy biegowej City Running Team.
Od zawsze jego pasja jest praca z ludźmi i sport w każdym wydaniu.

Szeroki i wciąż pogłębiany zasób wiedzy z dziedziny technik treningowych, diety sportowej i suplementacji pozwala mu idealnie dopasować plan treningowy do potrzeb klienta. Każdy trening niesie ze sobą coś nowego, ciekawego i zaskakującego ponieważ podczas zajęć stosuje różnorodne techniki i rozwiązania wykorzystując dostępne pomoce i sprzęt treningowy.

Każdy trening jest nie tylko ciężką pracą ale pełną radości przygodą dzięki jego pozytywnej energii. Prowadzi zajęcia Boot Camp, TRX, treningi obwodowe, treningi z ciężarami. Podczas zajęć szczególną uwagę zwraca na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, dba o przyjazną atmosferę oraz przekazanie rzetelnej wiedzy. Swoich podopiecznych chętnie wprowadza w świat sportu, zajęć na siłowni, odkrywa przed nimi róże możliwości i ścieżki. Lubi słuchać i doradzać. Zawsze pełen pozytywnej energii i uśmiechu, gotowy do działania, pomocy i podejmowania nowych wyzwań. Chętnie udziela wsparcia i rad w walce ze słabościami  ponieważ wyznaje zasadę, że zaczynają się one w naszej głowie.