Ewa Balicka

Ewa Balicka

Nauczycielka Ashtanga Vinyasa Yogi, instruktorka metody Pilates I i II stopnia praca na matach oraz  Trener Personalny w specjalizacji CORE.

Uwielbia naturę i harmonię, lubi ćwiczyć, zdrowo jeść i poznawać, dlatego definiuje ją ciekawość, energia i optymizm. W wyniku poszukiwań bardziej świadomej i holistycznej formy aktywności fizycznej, rozpoczęła praktykę jogi, która, jak twierdzi, angażuje umysł i ciało, pomaga odnaleźć wewnętrzny spokój, równowagę i dyscyplinę, miłość i radość przeżywania.

Oddana jest głównie praktyce Ashtanga Yogi, choć uwielbia też płynąć z oddechem ćwicząc Yogę Flow i wchodzić w głębokie stany świadomego relaksu korzystając z medytacji i Yoga Nidry. Aktywnie pracuje ze swoim ciałem i świadomością, relaksuje ją pomoc i praca z ludźmi, dlatego regularnie  prowadzi zajęcia Jogi,  Pilates i Body Balance.

Zimą lubi jeździć na snowboardzie, a wieczorami chłonie frytki z cukinii i literaturę faktu.

 

www.balickaewa.pl


Olimpia Balicka

Amatorka i pasjonatka sportu. Propagatorka zdrowego trybu życia, diety bezglutenowej i odżywiania bez laktozy. Spełnia się zarówno na siłowni jak i w kuchni tworząc zdrowe, energetyczne i zbilansowane posiłki.  Jej pasją jest rower a siłownia stała się jej drugim domem, workout jej drugim życiem. Tworząc markę Gym Skin chciała wyrazić siebie i swoje pasje. Ta kolekcja to jej życie … jej marzenie.

 

 

 

 

 


Piotr Sabaciński

Trener personalny, instruktor. Od zawsze związany ze sportem. Chętnie spełnia się zarówno w sportach zimowych, jak i wszelakiej formie aktywności fizycznej. Pasjonat biegania. Uczestnik wielu biegów nie tylko w Polsce. Trener amatorskiej grupy biegowej City Running Team.
Od zawsze jego pasja jest praca z ludźmi i sport w każdym wydaniu.

Szeroki i wciąż pogłębiany zasób wiedzy z dziedziny technik treningowych, diety sportowej i suplementacji pozwala mu idealnie dopasować plan treningowy do potrzeb klienta. Każdy trening niesie ze sobą coś nowego, ciekawego i zaskakującego ponieważ podczas zajęć stosuje różnorodne techniki i rozwiązania wykorzystując dostępne pomoce i sprzęt treningowy.

Każdy trening jest nie tylko ciężką pracą ale pełną radości przygodą dzięki jego pozytywnej energii. Prowadzi zajęcia Boot Camp, TRX, treningi obwodowe, treningi z ciężarami. Podczas zajęć szczególną uwagę zwraca na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, dba o przyjazną atmosferę oraz przekazanie rzetelnej wiedzy. Swoich podopiecznych chętnie wprowadza w świat sportu, zajęć na siłowni, odkrywa przed nimi róże możliwości i ścieżki. Lubi słuchać i doradzać. Zawsze pełen pozytywnej energii i uśmiechu, gotowy do działania, pomocy i podejmowania nowych wyzwań. Chętnie udziela wsparcia i rad w walce ze słabościami  ponieważ wyznaje zasadę, że zaczynają się one w naszej głowie.