Najlepsze ćwiczenia na odchudzanie ramion i pleców

Czy martwisz się o uzyskanie szczupłych ramion i pleców? Cóż, nie musisz się już martwić. Oto kilka najlepszych ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać najlepsze z Twojego ciała.

Arm Curl

Chwyć hantel i trzymaj go przed sobą obiema rękami. Teraz podkręć hantle łokciami do góry, aż ramiona będą zgięte do kąta 90 stopni. Utrzymaj tę pozycję przez 5 do 7 sekund.

Unoszenie górnej części pleców

Chwyć hantle i stań przed ławką lub krzesłem. Stopy umieść blisko ławki. Teraz pochyl się i dotknij kolan. Trzymaj głowę i ramiona prosto. Podnieś hantel na wysokość ramion, a następnie powoli go opuść.

Rozciąganie pleców

Usiądź na podłodze w pozycji prostej z nogami przed sobą. Pochyl się do przodu, aż klatka piersiowa dotknie podłogi. Unieś głowę, plecy i ramiona.

Przysiady z piłką szwajcarską

Połóż się na plecach na podłodze. Chwyć piłkę szwajcarską i podnieś ją ponad ramiona. Opuść swoje ciało, jednocześnie podnosząc piłkę. Wykonaj 10 do 12 powtórzeń tego ćwiczenia.

Wnioski:

Jeśli chcesz uzyskać to, co najlepsze w swoim ciele, to musisz wykonywać te ćwiczenia codziennie. Te ćwiczenia pomogą Ci schudnąć i uzyskać najlepsze ze swojego ciała.