Jak zrobić Ćwiczenia dla boków i Abs

Boki są częścią naszego ciała, które są obecne w dolnej połowie naszego ciała i abs są mięśnie, które są obecne w górnej połowie naszego ciała. Są to dwa bardzo ważne mięśnie, które odgrywają ważną rolę w ogólnej budowie ciała.

Jeśli chcesz zbudować swoje mięśnie w bokach i abs następnie trzeba praktykować ćwiczenia podnoszenia ciężarów. Najbardziej skuteczne ćwiczenia podnoszenia ciężarów są Squats i Lunges. W tym artykule wyjaśnię Ci, jak prawidłowo wykonywać te ćwiczenia.

Wykonaj przysiady

Zacznij od stania przed lustrem i trzymania hantli w każdej ręce. Umieść stopy na szerokość ramion i powoli podnoś ciężarki, utrzymując tę samą odległość między nogami a stopami.

Trzymaj plecy prosto i obniżaj ciało, aż dotkniesz podłogi. Teraz podnieś ciężarki z powrotem do ramion i ponownie stań prosto.

Teraz wykonałeś 1 powtórzenie. Wykonaj 12 do 15 powtórzeń w 3 zestawach.

Wykonuj wypady

Wypady są podobne do przysiadów, z tym że musisz wziąć jedną nogę do przodu i dotknąć ziemi. Trzymaj hantle w rękach i połóż je na podłodze. Zrób krok do przodu prawą nogą i ugnij lewe kolano i dotknij podłogi.

Trzymaj ciężar w prawej ręce i wyciągnij lewą nogę. Zrób krok do przodu i powtórz ruch z lewą nogą.

Teraz wykonałeś 1 powtórzenie. Zrób 12 do 15 powtórzeń przez 3 zestawy.

Wnioski:

Wykonywanie przysiadów i wypady sprawią, że twoje mięśnie będą rosły w bokach i abs. Jest to skuteczne ćwiczenie podnoszenia ciężarów, które pomoże Ci zbudować mięśnie.