1. Sposoby płatności

  Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

 • Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
 • Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
 • Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu Przelewy24
 1. Termin płatności.
 • W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 • W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
 1. Koszt, sposoby i terminy dostawy

  3.1 .Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w chwili składania przez klienta zamówienia, jednak przed jego ostateczną akceptacją i potwierdzeniem.

  3.2 Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 14 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

  3.3 W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektroniczne czas realizacji zamówienia liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na  rachunku bankowym Sprzedawcy.

  3.4 W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem czas realizacji zamówienia liczy się od dnia złożenia zamówienia.