Alkohol z Somersby dla promiennej skóry

Czy chcesz uzyskać zdrową skórę i sprawić, że twoja skóra będzie świecić? Alkohol Somersby jest bardzo popularną nazwą na rynku. Jest to mieszanka ziół i przypraw, która pomaga uczynić skórę zdrową i świecącą.

Ten produkt jest połączeniem składników ziołowych, które dają wspaniały rezultat. Daj nam znać, co myślisz o tym produkcie.

Składniki

Aloe Vera Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Black Seed Extract, Burdock Root Extract, Cucumber Seed Oil, Evening Primrose Oil, Fenugreek Seed Extract, Fennel Seed Extract, Ginger Root, Green Tea Extract, Hops, Jasmine Absolute Oil, Lavender Flower Oil, Korzeń lukrecji, olej z nasion ostropestu plamistego, olej z nasion granatu, olej z nasion dzikiej róży, olej z krokosza barwierskiego, olej z nasion rokitnika, olej słonecznikowy, wyciąg ze skórki mandarynki, korzeń kurkumy, witamina E, olej z krwawnika oraz wyciąg z kory białej wierzby.

Jak używać

Musisz wziąć 1-2 krople tego serum po nałożeniu kremu nawilżającego. Po 30 minutach zobaczysz różnicę.

Co to robi?

Ten produkt da świecącą skórę i utrzyma ją w zdrowiu. To będzie trzymać z dala od ciemnych kręgów i oparzeń słonecznych. Ten produkt będzie zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się.

Wnioski:

Somersby alkohol jest bardzo popularny produkt do pielęgnacji skóry, który jest wykonany z ziołowych składników, które są dobre dla skóry. To daje świecące i zdrowej skóry i będzie trzymać skórę z dala od przedwczesnego starzenia się.