Jest to nasz pierwszy wpis na blogu i pomyśleliśmy, że opowiemy Wam krótką historię skąd się wzięliśmy, skąd pomysł na Gym Skin i jak wyobrażamy sobie naszą pracę a raczej nasze Gymskinowe  życie bo Gym Skin to nasz styl życia a nie praca.

Pewnego dnia spotkałam się z moim przyjacielem  instruktorem i trenerem personalnym który stwierdził, że powinnam stworzyć markę odzieży sportowej. Z luźno rzuconej uwagi zrobiła nam się wielogodzinna burza mózgów, przeglądanie wszystkich ubrań sportowych które mieliśmy pod ręką, oglądanie tkanin, szwów i fasonów. Dyskusje o tym w czym czujemy się najlepiej, co jest dla nas wygodne i jakie są oczekiwania nasze  i naszych znajomych od odzieży sportowej.  Następnego dnia spotkałam się na kawce z trenerką i instruktorką jogi, która niespodziewanie poruszyła ten sam temat i znów zaczęło się oglądanie, przymierzanie i dyskutowanie o tym w czym nam wygodnie, jakie mankamenty maja ciuchy w których ćwiczymy i kolejna kilkugodzinna burza mózgów. To musiał być znak, choć podeszłam sceptycznie do tego tematu  i jeszcze bardzo długo odsuwałam ten pomysł na bok, aż pewnego dnia stwierdziłam że to jest to co powinniśmy zrobić bo nie chodzi nam tylko o odzież sportową ale o treningi, dietę i całą otoczkę sportu. Czyli o to co kochamy najbardziej, o to co kieruje naszym życiem.

Kolejne etapy były bardzo trudne i żmudne. W nasz pomysł zaangażowało się wiele wspaniałych, bezinteresownych i otwartych osób. Za co ogromnie im dziękujemy. Musieliśmy się wiele nauczyć, dowiedzieć a przede wszystkim wszystko przetestować na własnej skórze. Tak więc wiele miesięcy szyliśmy, pruliśmy, testowaliśmy, pytaliśmy i uczyliśmy się. Jednego dnia był power, energia i  entuzjazm a kolejnego łzy i wątpliwości aż w końcu powstało Gym Skin.

Chcielibyśmy aby nasza praca stała się inspiracją dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę ze sportem, wsparciem dla pasjonatów oraz pomocą i wygodą dla zawodowców.

Dziś prezentujemy kolekcję damskiej odzieży sportowej. Mamy nadzieję, że będzie ona noszona zarówno przez fighterki lubujące się w boot campie czy crossficie a także joginki, biegaczki i rowerzystki. Ogromną satysfakcją będzie dla nas widok naszej odzieży na Runmageddonie czy Spartanie a także  na rodzinnej wycieczce rowerowej.

Panowie dla Was też coś planujemy. Naszym marzeniem jest stworzenie męskiej kolekcji. Mamy już masę pomysłów i energię do dalszej pracy. Mamy nadzieję że stworzenie kolekcji męskiej to tylko kwestia czasu.

Chcemy aby Gym Skin nie było tylko marką i sklepem ale stylem życia i wsparciem dla Was. Na naszym blogu będą pojawiały się przepisy na pyszne, zdrowe, zbilansowane i przetestowane potrawy i słodkości. Chcemy pisać o sporcie i o imprezach sportowych. Będziemy relacjonować nasze treningi i wydarzenia sportowe w których będziemy uczestniczyć. Będziemy Wam pokazywać jak wygląda dieta bezglutenowa. Mamy nadzieję że będziemy dla Was wsparciem i podporą. Pokażemy Wam jak sport pozytywnie wpłynie na Wasze życie, jak zmienia się Wasze ciało i nastawienie do życia a endorfinki wywołają uśmiech na Waszej twarzy i napędzają do działania.